Premiera nieMAPY

21.04.2018 / Aleja Kwiatowa

Szczecin dołącza do zacnego grona miast, które znalazły się na NIEMAPOWYM szlaku! Już 21 kwietnia na Alei Kwiatowej odbędzie się uroczysta premiera tego niezwykłego przewodnika po naszym mieście.

NIEMAPA to seria ilustrowanych przewodników po mieście dla rodzin, które w zabawny i atrakcyjny graficznie sposób przedstawiają najważniejsze miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, charakterystyczne słowa i ciekawostki, a poprzez gry, zagadki i wyzwania zachęcają do aktywnego poznawania miasta.

NIEMAPA pomaga na nowo odkryć miasto: opisuje ciekawe i nieznane miejsca, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer. Choć NIEMAPA wygląda jak zwykły składany plan, to jest to fascynujący przewodnik po mieście. Poręczny format i specjalny papier zachęcają do twórczych działań: rysowania, bazgrania i notowania – dzieci rysują rośliny z parku, projektują budynki czy piszą wierszyki o mieście. Wysmakowane ilustracje studia graficznego Ładne Halo czynią z niej obowiązkową pozycję na półce każdego dziecka, a dołączona ilustrowana pocztówka z pozdrowieniami z miasta ułatwia podzielenie się swoimi odkryciami z rodziną i przyjaciółmi.

Szczecińska premiera NIEMAPY odbędzie się 21 kwietnia na Alei Kwiatowej. Poprzedzi ją premiera prasowa, podczas której po raz pierwszy wydawnictwo ujrzy światło dzienne. Już dziś możemy powiedzieć, że szykujemy sporo niespodzianek i atrakcji. Nie zabraknie obowiązkowego spaceru szlakiem NIEMAPY. Szczegóły już wkrótce :)

W roku 2018 powstaną NIEMAPY dla Szczecina, Katowic, Zabrza, Gdańska i Tych. Do tej pory NIEMAPĄ cieszyć się mogą Łódź, Rzeszów, Wrocław, Lublin, Poznań, Gdynia, Warszawa, Kielce i województwo łódzkie.

Więcej informacji o NIEMAPIE: www.niemapa.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się